• Language:

 • ПРО НАШУ ПРОДУКЦІЮ

  Наше підприємство виробляє за технологією канадської компанії EXPADInc. високопродуктивні деревообробні верстати і лінії марки «SKYWOOD» для розпилювання круглого лісу з високим ступенем автоматизації технологічного процесу.

  Якість і характеристики обладнання відповідають європейським аналогам при значно меншій вартості. У нас працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці, інженерно-технічний персонал з великим досвідом роботи.

  Працівниками постійно ведеться технічне вдосконалення існуючого обладнання та розробка нових ефективних технологій. При проектуванні і виробництві наших верстатів використовуються канадські розробки та технологічні рішення, які дозволяють досягати високої якості пиломатеріалів, ідеальної геометрії і поверхні при більш низьких енергетичних витратах, ніж в аналогічних виробників такого класу обладнання, при збереженні високої продуктивності.

  Зручність обслуговування і безпека дозволять у мінімальні терміни освоїти верстати. Гарантійне і сервісне обслуговування дозволить у найкоротші терміни усунути несправності обладнання протягом усього часу його експлуатації і терміну гарантії.

  СКАЧАТИ БРОШУРУ

  СУШАРНИЙ КОМПЛЕКС

  E-MAIL

  info@sky-wood.com

  ЧАС РОБОТИ:

  Пн-пт с 9:00 до 18:00

  ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

  Верстати SKYWOOD постійно модернізуються. Наразі ми пропонуємо комплектацію наших ліній гібридною системою видалення тирси, також можемо встановити 3D сканер, який автоматично враховує вхідний лісоматеріал.

  НАШІ ПОСЛУГИ:

  – лісопильні лінії
  – брусовочні верстати
  – багатопильні верстати
  – верстати для переробки горбиля
  – багатопильно-обрізні верстати
  – внутрішньоцехова механізація
  – навколоверстатна механізація
  – сервіс

  ЧЕКАЄМО ВАС:

  вул. Курська, 16, Київ, Україна, 03049

  Розроблено webworks.com.ua © Всі права захищені 2016