• Language:

 • ПРО КОМПАНІЮ “МАКСИМЕР”

  Компанія ТОВ «МАКСИМЕР» є офіційним представником Канадської компанії EXPAD Inc. в Європі.

  У кінці 2016 року Компанія ТОВ «МАКСИМЕР» налагодила виробництво лісопильного устаткування SKYWOOD за технологією Канадського підприємства EXPADInc. на території України.

  Верстати й устаткування SKYWOOD виробляються з імпортних комплектуючих, які рекомендує встановлювати компанія EXPAD Inc.

  У нас працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці, які пройшли атестацію та навчання фахівцями компанії EXPAD Inc. Канада.

  Ми пропонуємо до постачання деревопильні верстати і відповідне обладнання внутрішньоцеховоїнавколоверстатної механізації, а також комплексних лісопильних ліній, склад яких підбирається на вимогу замовника.

  Ці верстати призначені для поздовжнього розпилювання колод, переробки горбиля і виробництва обрізних пиломатеріалів.

  Верстати й устаткування SKYWOOD застосовуються на лісопильних підприємствах для виробництва високоякісних пиломатеріалів для житлового будівництва, палетної і тарної дошки.

  Верстати SKYWOOD вирізняються високою продуктивністю при мінімальних енерговитратах. Якість і характеристики відповідають європейським аналогам при значно меншій вартості.

  Наше підприємство забезпечує встановлення і пуско-налагодження, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування SKYWOOD, враховуючи поставку запасних частин.

  НАША ПРОДУКЦІЯ
  ЛІСОПИЛЬНІ ЛІНІЇ
  ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

  +38 044 245 31 23; +38 098 324 40 62

  E-MAIL

  info@maximer.com.ua

  ЧАС РОБОТИ:

  Пн-пт с 9:00 до 18:00

  ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

  Верстати SKYWOOD постійно модернізуються. Наразі ми пропонуємо комплектацію наших ліній гібридною системою видалення тирси, також можемо встановити 3D сканер, який автоматично враховує вхідний лісоматеріал.

  НАШІ ПОСЛУГИ:

  – лісопильні лінії
  – брусовочні верстати
  – багатопильні верстати
  – верстати для переробки горбиля
  – багатопильно-обрізні верстати
  – внутрішньоцехова механізація
  – навколоверстатна механізація
  – сервіс

  ЧЕКАЄМО ВАС:

  вул. Курська, 16, Київ, Україна, 03049

  Розроблено webworks.com.ua © Всі права захищені 2016